English
Aukce
Čínské umění a starožitnosti
Předešlé aukce
Jak koupit?
Jak prodat?
O nás
Kontakt
English
menu
Arcimboldo
/
Aukce
/ Asiatika 29/04/2012, 14:00
Asiatika
Aukce: 29/04/2012, 14:00
Celková dosažená cena: 19 593 000 Kč
výsledková listina
insert_drive_file
Plná moc
insert_drive_file
Aukční řád
help
Jak koupit v aukci?
date_range
Přidat do kalendáře
phone
Kontakty
search
Autor
KUAN ŠAN-JÜE (1912 - 2000)
JOŠII NANJÓ (*1887)
LI SIUNG-CCHAJ (1910 - 2001)
WANG ČAN-MIN (1864 - 1930)
JIE JÜN (1901 - 1983)
WU ČENG(1878 - 1949)
SÜ PEJ-CHUNG (1895-1953)
ŠIBA AKIFUMI (*1956)
CHE CHAJ-SIA (1908 - 1998)
JIE ČCHIEN-JÜ (1907 - 1995)
LI ŠU-SÜAN (1913 - 2001)
WEN ČENG-MING (1470 - 1559)
MEJ TAO-ŽEN (1842 - 1882)
SIE CHUNG-EN (19. století)
ČU WEN-CHOU (1895 - 1961)
KAO ČCHI-FENG (1889 - 1933)
CHUANG PIN-CHUNG (1865-1955)
CHUANG JOU-ČCHING (20. století)
ŤIANG CHAN-TCHING (1902 - 1963) A ČCHEN ČCHIOU-CCHAO (1906 - 1988)
ŤIEN PO (20. STOLETÍ)
ČCHI PAJ-Š' (1864 - 1957) A SÜ PEJ-CHUNG (1895 - 1953)
INOUE ŠINKAI (1630 - 1682)
MORI SOSECU (ČINNÝ 1818 - 1830)
WATANABE ŠÚSEN (1736 - 1824)
KÓNO BAIREI (1844 - 1895)
KANÓ NAONOBU (1607 - 1650)
ŠIBATA ZEŠIN (1807 – 1891)
JEN TI (1920 - 1979)
JAPONSKÝ MALÍŘ ŠKOLY RIMPA
ČUANG JÜAN-ŽUNG (20. století)
LIOU ŤING-ČCHUN (20. století)
U LUN ŤWE (*1930)
KITAGAWA FUDŽIMARO (1790 - 1850)
TAJ SI (1801-1860)
JÜAN JAO (1720-1780) - připsáno
KAO LANG-SIEN (20. století)
FANG TCHING (20. století)
TATEWAKI TAIZAN (1886 - 1970)
Kategorie
Lamaistické umění
Jihovýchodní asie
Blízký a střední východ
Obrazy
Indie
Korea
Japonsko
Porcelán a keramika
Čína
Starožitnosti
101 - 200 z 274 předmětů
předchozí
1
2
3
další
řadit dle dosažené ceny sestupně
řadit dle čísla
řadit dle dosažené ceny vzestupně
view_list
view_module
104
RELIÉFNÍ KNOFLÍK
Čína, 19. století. 2,8 x 3,3 cm.
7 000 Kč / 287 EUR
8 500 Kč / 348 EUR
detail
119
FIGURA KRYSY
Čína, 19. století. Výška 7 cm.
8 000 Kč / 328 EUR
8 000 Kč / 328 EUR
detail
159
LIOU ŤING-ČCHUN (20. století)
DVA PTÁČCI V BAMBUSOVÉM HOUŠTÍ
Čína, 20. století. 107 × 35 cm.
8 000 Kč / 328 EUR
8 000 Kč / 328 EUR
detail
76
MINIATURNÍ IDEÁLNÍ KRAJINA
Čína, 20. století. Šířka 15,5 cm.
4 000 Kč / 164 EUR
6 000 Kč / 246 EUR
detail
79
NÁDOBKA NA VODU
Čína, 20. století. Šířka 18,5 cm.
5 000 Kč / 205 EUR
5 000 Kč / 205 EUR
detail
52
FRAGMENT NÁDOBY S POKLADEM Z KOVOVÝCH MINCÍ
Čína, dynastie Sung (960 - 1279). Výška 17 cm.
950 000 Kč / 39 001 EUR
detail
45
BRONZOVÁ NÁDOBA CHU NA PŘECHOVÁVÁNÍ VÍNA
Čína, období Válčících států (453 - 221 př. n. l.). Výška 41 cm.
950 000 Kč / 39 001 EUR
detail
196
INOUE ŠINKAI (1630 - 1682)
ŠINTÓ TOKUDEN KATANA
Japonsko, 3. čtvrtina 17. století.
500 000 Kč / 20 527 EUR
detail
48
BRONZOVÝ POHÁR KU
Čína, konec pozdní doby Šang nebo ranné období Západní Čou, 11. století př. n. l. Výška 27,5 cm.
380 000 Kč / 15 600 EUR
detail
146
KAO ČCHI-FENG (1889 - 1933)
DRAK V OBLACÍCH
Čína, datováno: srpen 1917. 125 × 40 cm.
350 000 Kč / 14 368 EUR
detail
197
KOTO Ó SURIAGE TAČI
Japonsko, pozdní období Kamakura, 14. století.
350 000 Kč / 14 368 EUR
detail
97
SKLÁDACÍ VĚJÍŘ
Čína, 18. století. 20 × 36 cm.
280 000 Kč / 11 495 EUR
detail
44
MASKA NA ČAMOVÉ TANCE - OCHRÁNCE NAUKY
Mongolsko, 20. století. 60 x 35 cm.
240 000 Kč / 9 853 EUR
detail
212
ŠIBATA ZEŠIN (1807 – 1891)
TŘI ŠKEBLE
Japonsko, c. 1880. 17,2 x 18,6 cm.
190 000 Kč / 7 800 EUR
detail
213
ŠIBATA ZEŠIN (1807 – 1891)
LIST TABÁKU A JEHLA S ČERVENOU NITÍ
190 000 Kč / 7 800 EUR
detail
211
KANÓ NAONOBU (1607 - 1650)
VOLAVKA V RÁKOSÍ
Japonsko, c. 1640. 95 × 29 cm.
180 000 Kč / 7 389 EUR
detail
198
MUMEI Ó SURIAGE KATANA V ŠIRASAJA
180 000 Kč / 7 389 EUR
detail
43
MASKA NA ČAMOVÉ TANCE - PÁN POHŘEBIŠŤ (SITIPATI)
Mongolsko, 20. století. 62 x 60 cm.
160 000 Kč / 6 568 EUR
detail
269
PÁROVÉ ZÁSOBNICE S VÍKEM
Japonsko, Arita, 1730 – 1750. Výška 41 cm.
160 000 Kč / 6 568 EUR
detail
210
KÓNO BAIREI (1844 - 1895)
KRYSA
Japonsko, poslední třetina 19. století. 118 x 30 cm.
160 000 Kč / 6 568 EUR
detail
12
MANDALY BOŽSTEV TIBETSKÉHO BUDDHISMU
Tibet, přelom 18. a 19. století. 74 x 498 cm.
150 000 Kč / 6 158 EUR
detail
123
KONZOLOVÝ STOLEK
Čína, 19. století. 84 x 200 x 50 cm.
140 000 Kč / 5 747 EUR
detail
47
PLASTIKA BÝKA
Čína, období dynastie Chan (206 př. n. l. – 220 n. l.). Výška 16 cm.
140 000 Kč / 5 747 EUR
detail
234
VELKÁ DEKORATIVNÍ MÍSA
Čína, období Čchien-lung (1736 - 1795). Průměr 41 cm.
140 000 Kč / 5 747 EUR
detail
157
ŤIEN PO (20. STOLETÍ)
PTÁK NA BOROVÉ VĚTVI
Čína, 80. léta 20. století. 68,5 × 46 cm.
140 000 Kč / 5 747 EUR
detail
46
PLASTIKA VEPŘE
140 000 Kč / 5 747 EUR
detail
124
SVATEBNÍ TRUHLICE
Čína, kolem 1900. 113 x 91 x 72 cm.
125 000 Kč / 5 131 EUR
detail
134
HORSKÁ KRAJINA S PALÁCEM
Čína, nedatováno.
120 000 Kč / 4 926 EUR
detail
199
KEIČÓ ŠINTÓ KATANA
Japonsko, přelom 16. a 17. století.
100 000 Kč / 4 105 EUR
detail
156
FANG TCHING (20. století)
Čína, 90. léta 20. století. Různé velikosti.
100 000 Kč / 4 105 EUR
detail
214
TATEWAKI TAIZAN (1886 - 1970)
ZAMLŽENÉ VRCHOLKY HOR
Japonsko, 30. léta 20. století. 37 × 41,5 cm.
90 000 Kč / 3 694 EUR
detail
235
MODROBÍLÝ TALÍŘ
Čína, období Kchang-si (1662 - 1722). Průměr 28,8 cm.
85 000 Kč / 3 489 EUR
detail
220
NÁDOBA NA MYTÍ ŠTĚTCŮ
Čína, období Kuang-sü (1875 – 1908). Průměr 25 cm.
80 000 Kč / 3 284 EUR
detail
231
UMYVADLO
Čína, 18. století. Průměr 47,5 cm.
80 000 Kč / 3 284 EUR
detail
110
PÁR OBŘADNÍCH TROJNOŽEK ŤÜE
Čína, 18. století. Výška 16 cm.
75 000 Kč / 3 079 EUR
detail
242
ZÁSOBNICE NA ČAJOVÉ LÍSTKY
Čína, kolem 1700. Výška 25,5 cm.
75 000 Kč / 3 079 EUR
detail
49
BRONZOVÝ OBŘADNÍ BUBEN DONGSONSKÉHO TYPU
Jižní Čína, regionální kultura současná s dobou Letopisů (771 - 453 př. n. l.) až Válčících států (453 - 221 př. n. l.). Výška 12 cm, průměr 16 cm.
75 000 Kč / 3 079 EUR
detail
40
DHARMAPÁLA BEGCE
75 000 Kč / 3 079 EUR
detail
179
DEKORATIVNÍ POUZDRO
Indie, konec 19. století. Délka 50 cm.
75 000 Kč / 3 079 EUR
detail
200
MUMEI KOTO Ó SURIAGE JAMAŠIRO-DEN KATANA V HIGO KOŠIRAE
Japonsko, střední období Muromači, 15. století.
70 000 Kč / 2 873 EUR
detail
208
JOŠII NANJÓ (*1887)
TYGR
Japonsko, c. 1900. 102 x 51 cm.
68 000 Kč / 2 791 EUR
detail
13
JEDENÁCTIHLAVÝ BÓDHISATTVA AVALOKITÉŠVARA
Tibet, 17. století. 55 x 39 cm.
65 000 Kč / 2 668 EUR
detail
18
BŮH BOHATSTVÍ KUBÉRA S DRUŽINOU STRÁŽCŮ ČTYŘ SVĚTOVÝCH STRAN
Mongolsko, první polovina 20. století.
60 000 Kč / 2 463 EUR
detail
6
ZELENÁ TÁRA - ŠJÁMATÁRA
Tibet, 18. století. 76 x 43 cm.
60 000 Kč / 2 463 EUR
detail
120
EXPORTNÍ OSMIBOKÁ KAZETA
Čína, 1830 - 1860. Šířka 38 cm.
55 000 Kč / 2 257 EUR
detail
122
TRUHLICE
Čína, 19. století. 55 × 102 × 55 cm.
55 000 Kč / 2 257 EUR
detail
259
VÁZA S BROSKVONĚMI
Čína, 19. století. Výška 33 cm.
55 000 Kč / 2 257 EUR
detail
222
MISKA NA ČAJ S VÍČKEM
Čína, období Kuang-sü (1875 - 1908). Průměr 10 cm.
55 000 Kč / 2 257 EUR
detail
41
KORUNA OCHRÁNCE UČENÍ MAHÁKÁLY
Nepál, 20. století. 18 x 22 cm.
50 000 Kč / 2 052 EUR
detail
223
HROBOVÁ FIGURA SEDÍCÍHO HODNOSTÁŘE
Čína, období dynastie Chan (206 př. n. l. – 220 n. l.). Výška 17 cm.
48 000 Kč / 1 970 EUR
detail
233
VÁZA TVARU ARCHAICKÉ NÁDOBY KU
Čína, 18.–19. století. Výška 39 cm.
46 000 Kč / 1 888 EUR
detail
262
OLTÁŘNÍ NÁDOBA DENG
Čína, pozdní dynastie Čching, konec 19. století. Výška 21 cm.
45 000 Kč / 1 847 EUR
detail
207
JAPONSKÝ MALÍŘ ŠKOLY RIMPA
VĚJÍŘ S KOSATCI
Japonsko, 19. století. 20 x 55,5 cm.
45 000 Kč / 1 847 EUR
detail
238
HLUBOKÁ MÍSA S KANELOVANÝM OKRAJEM
Čína, období Kchang-si (1662 - 1722). Průměr 21 cm.
44 000 Kč / 1 806 EUR
detail
113
VYSOKÁ KONVICE
Čína, počátek 20. století. Výška 32,5 cm.
42 000 Kč / 1 724 EUR
detail
51
NÁDOBA JIŽNÍHO TYPU
Jižní Čína, regionální kultura současná s dobou Letopisů (771 - 453 př. n. l.) až Válčících států (453 - 221 př. n. l.). Výška 25 cm.
40 000 Kč / 1 642 EUR
detail
50
NÁDOBA JIŽNÍHO TYPU
40 000 Kč / 1 642 EUR
detail
133
MEJ TAO-ŽEN (1842 - 1882)
POSTAVA MUŽE S BOSÝMA NOHAMA
Čína, 19. století. 132 x 61 cm.
40 000 Kč / 1 642 EUR
detail
65
FIGURKA KONĚ V BĚHU
Čína, 18. - 19. století. Délka 8 cm.
38 000 Kč / 1 560 EUR
detail
55
VYKUŘOVADLO TING
Čína, 17. - 18. století. Výška 9 cm, průměr 14,5 cm.
38 000 Kč / 1 560 EUR
detail
260
NÁDOBA NA ŠTĚTCE
Čína, kolem 1730. Výška 17,3 cm.
38 000 Kč / 1 560 EUR
detail
193
OKIMONO - TAKARABUNE
Japonsko, konec 19. století. Délka 27 cm.
36 000 Kč / 1 477 EUR
detail
239
PÁR MISEK
Čína, 17. století. Průměr 11 cm.
36 000 Kč / 1 477 EUR
detail
20
GURU PADMASAMBHAVA
Tibet, 19. století. 62 x 47 cm.
35 000 Kč / 1 436 EUR
detail
34
BUDDHA AMITÁJUS
Čína, 20. století. 134 x 111 cm.
35 000 Kč / 1 436 EUR
detail
23
GURU PADMASAMBHAVA
Východní Tibet, přelom 19. a 20. století. 70 x 49 cm.
35 000 Kč / 1 436 EUR
detail
33
BÓDHISATTVA AVALÓKITÉŠVARA
Čína, 20. století. 148 x 115 cm.
35 000 Kč / 1 436 EUR
detail
32
BÓDHISATTVA MAŇDŽUŠRÍ
Čína, 20. století. 147 x 115 cm.
35 000 Kč / 1 436 EUR
detail
10
JAKŠA JANGLEBER
Mongolsko, 18. století. 33 x 26 cm.
35 000 Kč / 1 436 EUR
detail
31
BUDDHA AMITÁBHA
Čína, 20. století. 147 x 116 cm.
35 000 Kč / 1 436 EUR
detail
11
RÁJ SUKHÁVATÍ
Mongolsko, 18. století. 33 x 27 cm.
35 000 Kč / 1 436 EUR
detail
30
BUDDHA AMITÁBHA
35 000 Kč / 1 436 EUR
detail
5
DHARMAPÁLA BEGCE
Čína, 19. století. Výška 12 cm.
35 000 Kč / 1 436 EUR
detail
14
TRANSCENDENTNÍ BÓDHISATTVA MAŇDŽUŠRÍ
Tibet, 19. století. 65 x 50 cm.
35 000 Kč / 1 436 EUR
detail
35
BŮH BOHATSTVÍ KUBÉRA
Čína, počátek 20. století. 150 x 114 cm.
35 000 Kč / 1 436 EUR
detail
21
Mongolsko, 19. století. 74 x 45 cm.
30 000 Kč / 1 231 EUR
detail
254
ČTYŘBOKÁ CESTOVNÍ LAHVICE
Čína, počátek 18. století. Výška 15 cm.
30 000 Kč / 1 231 EUR
detail
16
AČÁRJA DIGNÁGA
Tibet, 19. století. 68 x 51 cm.
30 000 Kč / 1 231 EUR
detail
247
HLUBOKÁ KULATÁ MÍSA
Čína, 2. polovina 17. století. Průměr 23 cm.
30 000 Kč / 1 231 EUR
detail
178
HLAVA HINDUISTICKÉHO BOŽSTVA
Jižní Indie, 17. století. Výška 18 cm.
30 000 Kč / 1 231 EUR
detail
28
MANDALA BOŽSTEV
Nepál, 19. století. 73 x 54 cm.
30 000 Kč / 1 231 EUR
detail
174
SOŠKA STRÁŽCE
Nepál, konec 19. století. Výška 38 cm.
30 000 Kč / 1 231 EUR
detail
153
HORSKÁ KRAJINA V DEŠTI
Čína, 20. století. 30 x 136 cm.
30 000 Kč / 1 231 EUR
detail
189
VÁZA S DRAKY
Japonsko, kolem 1850. Výška 37 cm.
29 000 Kč / 1 190 EUR
detail
236
PÁR MĚLKÝCH TALÍŘŮ
Čína, období Kchang-si (1662 - 1722). Průměr 15,6 cm.
28 000 Kč / 1 149 EUR
detail
240
MODROBÍLÝ ŠÁLEK
Čína, období Kang-si (1662 - 1722). Průměr 12 cm.
28 000 Kč / 1 149 EUR
detail
173
MASKA GARUDY
Bhútán, 1. polovina 20. století. Výška 27,5 cm.
27 000 Kč / 1 108 EUR
detail
2
BÓDHISATTVA AVALÓKITÉŠVARA JAKO ŠADAKŠARÍ LÓKÉŠVARA
Tibet, 14. století. Výška 10 cm.
26 000 Kč / 1 067 EUR
detail
175
SOŠKA ŠAMANA
Nepál, konec 19. století. Výška 41 cm.
25 000 Kč / 1 026 EUR
detail
17
JAKŠA JANGLEBER
Mongolsko, 19. století. 33 x 27 cm.
25 000 Kč / 1 026 EUR
detail
19
STÚPA
Mongolsko, 19. století. 88 x 40 cm.
25 000 Kč / 1 026 EUR
detail
62
OBŘADNÍ DISK PI
Čína, 18. - 19. století. Výška 18 cm.
25 000 Kč / 1 026 EUR
detail
22
BÓDHISATTVA MAŇDŽUŠRÍ
Tibet, přelom 19. a 20. století. 69 x 53 cm.
25 000 Kč / 1 026 EUR
detail
253
HLUBOKÁ MISKA
Čína, období Kchang-si, poslední třetina 17. století. Průměr 17,5 cm.
25 000 Kč / 1 026 EUR
detail
61
CIKÁDA
Čína, 18. - 19. století. Délka 15 cm.
25 000 Kč / 1 026 EUR
detail
201
MUMEI ŠIN-ŠINTÓ HIRAZUKURI TANTÓ-HAMINDAŠI
Japonsko, 19. století.
25 000 Kč / 1 026 EUR
detail
184
PÁROVÉ KRABICE HOKAI
Japonsko, c. 1850. Výška 37 cm.
24 000 Kč / 985 EUR
detail
169
Čína, 50. léta 20. století. Různé velikosti.
24 000 Kč / 985 EUR
detail
140
ČUANG JÜAN-ŽUNG (20. století)
KOLEKCE 16TI LISTŮ Z ALBA VE STYLU MNICHA Š'-TCHAO A JINÝCH
Čína, 1. polovina 20. století. 29,5 x 31,5 cm.
24 000 Kč / 985 EUR
detail
38
SOUPRAVA ZVONKU GHANTA A VADŽRY
Tibet, 18. století. Výška zvonku 15 cm, délka vadžry 10 cm.
22 000 Kč / 903 EUR
detail
předchozí
1
2
3
další
search
E-mailová adresa
odeslat
Registrace do aukce
E-mail
Telefon
Zpráva
Mám zájem o registraci do aukce Asiatika
T:
+420 725 175 550
E:
info@arcimboldo.cz