Arcimboldo / Aukce / Asiatika 29/04/2012, 14:00 / OLTÁŘNÍ NÁDOBA DENG

< 262 >

OLTÁŘNÍ NÁDOBA DENG

Čína, pozdní dynastie Čching, konec 19. století. Výška 21 cm. Ø 19 cm

45 000 Kč / 1 847 EUR

Porcelán, malba zlatem na polevě. Dekorováno zlatými draky s plameny na modré kobaltové polevě a malým plastickým lvíčkem na víčku. Apokryfně značeno červenou barvou na polevě: Ta Čching Kchang-si nien c´.