Arcimboldo / Aukce / Asiatika 29/04/2012, 14:00 / LIOU ŤING-ČCHUN (20. století)–DVA PTÁČCI V BAMBUSOVÉM HOUŠTÍ

< 159 >

LIOU ŤING-ČCHUN (20. století)

DVA PTÁČCI V BAMBUSOVÉM HOUŠTÍ

Čína, 20. století. 107 × 35 cm. 107.0 x 35.0 cm

8 000 Kč / 328 EUR
8 000 Kč / 328 EUR

Tušová malba na hedvábí. Rámováno. Báseň: „Přichází doba jarních časů a ptactvo vede různé řeči. Pak vzedme se vítr, jenž listy bambusů v krásné písni rozezvučí”.