Arcimboldo / Aukce / Asiatika 29/04/2012, 14:00 / KAO LANG-SIEN (20. století)–HORSKÁ KRAJINA

< 138 >

KAO LANG-SIEN (20. století)

HORSKÁ KRAJINA

Čína, polovina 20. století. 169 × 51 cm. 169.0 x 51.0 cm

25 000 Kč / 1 026 EUR
25 000 Kč / 1 026 EUR

Tuš a barvy na papíře. Rámováno. Kao Lang-sien vystudoval malbu v Pekingu, byl středoškolským učitelem malířství a členem Čínského svazu výtvarných umělců. Věnoval se především námětům krajin a „květin a ptáků“.