Arcimboldo / Aukce / Čínské umění a starožitnosti 21/05/2013, 17:00 / ČCHI PAJ-Š’ (1864-1957)–∆ ČTYŘI KRABI

< 80 >

∆ ČTYŘI KRABI

50 x 34 cm. 50.0 x 34.0 cm

1 200 000 Kč / 48 000 EUR
1 400 000 Kč / 56 000 EUR

Tušová malba na papíře. Rámováno. Nápis: „Ťi-pching-tchang šang lao-žen cuo jü Ťiou-Ťing si-čcheng č' si” (Stařec ze sídla Ťi-pching-tchang namaloval v západní části západní čtvrti starobylého hlavního města). Pečeť: „Paj-š' weng”. Provenience: sbírka Vojtěcha Chytila. Výstavní štítky: Mährischer Kunstverein v Brně (číslo 1081) a Wiener Secession.