Arcimboldo / Aukce / Čínské umění a starožitnosti 05/12/2012, 17:00 / SOUBOR JEDENÁCTI OBRAZŮ Z ORIENTÁLNÍHO SALONKU

< 31 >

SOUBOR JEDENÁCTI OBRAZŮ Z ORIENTÁLNÍHO SALONKU

Přelom 18. a 19 století. 107,5 x 56 cm. 107.5 x 56.0 cm

400 000 Kč / 16 666 EUR
400 000 Kč / 16 666 EUR

Kolorovaný tisk na papíře, dva výjevy dodatečně přemalovány olejovými barvami. Evropské rámy. Soubor alternuje figurální výjevy a motivy květin a ptáků. Dva výjevy doprovázejí nápisy a další uzavírá signatura: Sung-ling ču-žen. Provenience: významná evropská soukromá sbírka.