< 30 >

PÁR HEDVÁBNÝCH ZÁVĚSŮ KCHE-S'

Polovina 19. století. 345 x 115 cm každý. 345.0 x 115.0 cm

80 000 Kč / 3 333 EUR
80 000 Kč / 3 333 EUR

Výšivka hedvábnými nitěmi na hedvábém podkladě béžové barvy. Dekorováno skupinkou draků ve vlnách pronásledujících planoucí perlu. Provenience: čínský salonek prvorepublikového ministra financí Aloise Rašína (1867 - 1923).