< 29 >

OZDOBNÁ LAVICE

Počátek 20. století. Šířka 130 cm. 120.0 x 130.0 cm

60 000 Kč / 2 500 EUR

Růžové dřevo s perleťovou intarzií. Přední strana opěradla lavice je zdobena kartušemi s výjevy z klasického díla čínské literatury „Románku tří království", které jsou orámovány bohatou řezbou v podobě čtyřprstých draků ve vlnách. Zadní strana nese intarzovaný motiv květin.