< 76 >

MĚLKÁ MÍSA

Období Kchang-si, počátek 18. století. Průměr 26,8 cm. Ø 26 cm

150 000 Kč / 6 250 EUR

Porcelán, malba kobaltem pod polevou. V zrcadle mísy je malovaný motiv pětiprstého draka s perlou, vnější stranu nádoby zdobí dekor dvou draků v oblacích a plamenech. Na dně značeno kobaltem pod polevou: Ta Čching Kchang-si nien c'.