Arcimboldo / Aukce / Čínské umění a starožitnosti 21/05/2013, 17:00 / SIAO SUNG-ŽEN (19. - 20. století)–VODOPÁD

< 75 >

SIAO SUNG-ŽEN (19. - 20. století)

VODOPÁD

123 x 47 cm. 123.0 x 47.0 cm

70 000 Kč / 2 800 EUR

Tuš a barvy na papíře. Rámováno. Pečeť vpravo nahoře: „Siao Sung-žen”. Pečeť vlevo dole: „I-jen sing-če” (Jednooký chodec). Provenience: sbírka Vojtěcha Chytila. Výstavní štítky: Mährischer Kunstverein v Brně (číslo 1184b) a Wiener Secession.