< 97 >

BŮH KCHUEJ-SING

Datováno 1864. 98,5 x 50 cm. 98.5 x 50.0 cm

10 000 Kč / 400 EUR

Frotáž, tiskařská čerň na papíře. Kaligrafické tahy jsou uspořádány tak, aby kromě znaku zároveň vyobrazily postavu Kchuej-singa, boha úřednických zkoušek. V pravém rohu dole jsou uvedena jména kamenorytců. Kaligrafický nápis signován: „Lung-čchüan ču-žen”. Datováno: „Tchung-č' ťia-c' čchun”.