Arcimboldo / Aukce / ČÍNA NA PAPÍŘE A HEDVÁBÍ 01/11/2020, 14:00 / LIN ŤIN-ŠENG (20.století)–SKUPINA BAMBUSŮ

< 82 >

LIN ŤIN-ŠENG (20.století)

SKUPINA BAMBUSŮ

Čína, 80.léta 20.století. 95.0 x 43.0 cm

7 500 Kč / 300 EUR

Tuš a slabá barva na papíře, svitek s hedvábnou paspartou. nápis: "Zelené peříčko se třepetá ve vzduchu a odletí daleko" podpis: chybí, 5 pečetí (namalováno v Pekingu) daroval profesor Čou Č´-jao v r.1987. Provenience: sbírka Josefa Hejzlara (1927-2012), českého historika umění, sinologa, překladatele a publicisty.