Arcimboldo / Aukce / ČÍNA NA PAPÍŘE A HEDVÁBÍ 01/11/2020, 14:00 / PCHENG ŠU-ČCHAO (*1969)–DVĚ KACHNY NA SKALCE

< 77 >

PCHENG ŠU-ČCHAO (*1969)

DVĚ KACHNY NA SKALCE

Čína, datováno 2009. 69.0 x 34.0 cm

7 500 Kč / 300 EUR

Tuš a barvy na papíře. Rámováno. Signováno: Šu-čchao. Pečetě: Pcheng, Pcheng Šu-čchao jin. Nápis: „V podzimní den roku „i-čchou" v Čchin-tchaj namaloval Šu-čchao." Pcheng Šu-čchao je profesionální malíř zaměřený na čínskou akvarelovou malbu s tradičními náměty. Působí v Pekingu a je členem Čínského svazu výtvarných umělců.