Arcimboldo / Aukce / ČÍNA NA PAPÍŘE A HEDVÁBÍ 01/11/2020, 14:00 / ČOU CUO–RYBÁŘSKÉ LOĎKY NA ŘECE

< 38 >

ČOU CUO

RYBÁŘSKÉ LOĎKY NA ŘECE

přelom 19.-20.století. 25.0 x 20.0 cm

5 000 Kč / 200 EUR

Tuš a barvy na papíře. Tenká, téměř kresebná linie nám s živou lehkostí přibližuje chvíle odpočinku a svobody života na řece. Provenience: Dr. Danuška Heroldová-Štovíčková (1929-1976) pracovnice Orientálního ústavu, lektorka češtiny na univerzitě v Pekingu (1953-57), autorka česko-čínského slovníku.