< 81 >

TCHIEN JÜAN (*1925)

BAMBUSY

Čína, datováno 1998. 92.0 x 33.0 cm

25 000 Kč / 1 000 EUR

Tušová malba na papíře. Závěsný svitek, brokátová montáž. Signatura: Fan-niou. Pečetě: Tchien Jüan č' jin; Fan-niou. Provenience: sbírka české sinoložky. Přední soudobý malíř, kaligraf, grafik, spisovatel. Člen celostátního svazu výtvarných umělců i svazu výtvarných umělců provincie Ťiang-su, přednášel na předních akademiích a vystavoval ve více jak třiceti zemích světa.