Arcimboldo / Aukce / Čínské umění a starožitnosti 21/05/2013, 17:00 / KCHANG NING (*1938)–ŠPAČEK A HROZNY

< 106 >

KCHANG NING (*1938)

ŠPAČEK A HROZNY

33,5 x 45,5 cm. 33.0 x 45.0 cm

9 000 Kč / 360 EUR
43 000 Kč / 1 720 EUR

Tuš a barvy na papíře. Rámováno. Nápis: „Kchang Ning sie jü šou-tu” (V hlavním městě namaloval Kchang Ning). Pečeť: „Siao-c'” (Oddaný syn). Pečeť: Kchang Ning. Provenience: sbírka českého sinologa. Kchang Ning je uznávaným pekingským malířem a členem Čínské malířské asociace.