Arcimboldo / Aukce / Čínské umění a starožitnosti 21/05/2013, 17:00 / ČCHI PAJ-Š’ (1864-1957)–KUŘÁTKA

< 90 >

KUŘÁTKA

32,5 x 32,5 cm. 32.5 x 32.5 cm

750 000 Kč / 30 000 EUR

Tuš a barvy na papíře. Rámováno. Pečeť vlevo dole: „Paj-š' weng”. Pečeť vpravo dole: „Che wu er jou”. Provenience: sbírka Milana Tichého. Velmi oblíbený námět tohoto malíře, na němž je výborně patrné jeho mistrovské ovládání tuše.