Arcimboldo / Aukce / ČÍNA NA PAPÍŘE A HEDVÁBÍ 01/11/2020, 14:00 / NEZNÁMÝ MALÍŘ–ŘÍČNÍ KRAJINA

< 55 >

NEZNÁMÝ MALÍŘ

ŘÍČNÍ KRAJINA

Čína, počátek 20.století. 30.0 x 21.0 cm

5 000 Kč / 200 EUR

Malba na hedvábí, rámováno. Na malé obrazové ploše je umně zachycena rozlehlá říční plocha s rybářskými bárkami a říčními loděmi. Město ležící pod zvlněnými vrcholky je ponecháno v dálce a pozornost poutá červený pavilon na ostrově v popředí. Vodopády na pravé straně do výjevu v naší hloubku i nečekanou kvalitu zvuku.