< 54 >

TAJ SI (1801-1860)

KRAJINA

Čína, 19. století. 21.0 x 25.0 cm

8 000 Kč / 320 EUR

Tuš a barvy na papíře Rámováný list z alba. Pečeť vpravo dole: Čchun-š', což byl pseudonym (c') tohoto malíře. Taj Si pocházel z Chang-čou. Byl absolventem nejvyšších státních zkoušek, vykonával vysoké úřady a je jedním z nejznámějších malířů dynastie Čching.