Arcimboldo / Aukce / ČÍNA NA PAPÍŘE A HEDVÁBÍ 01/11/2020, 14:00 / ČCHIAO SU-SU (20. STOLETÍ)–KVETOUCÍ PIVOŇKY

< 74 >

ČCHIAO SU-SU (20. STOLETÍ)

KVETOUCÍ PIVOŇKY

Čína, datováno 1984. 87,2 x 47,2 cm.

7 000 Kč / 280 EUR
7 000 Kč / 280 EUR

Tuš a barvy na papíře. Závěsný svitek v brokátové montáži. Nápis: „Obraz věnoval v létě 1984 zahraničnímu profesorovi Rastenovi čínský dárce Tchang Kuo-čchun." Signováno: Su-su. Pečeť: Čchiao Su-su.