Arcimboldo / Aukce / ČÍNA NA PAPÍŘE A HEDVÁBÍ 01/11/2020, 14:00 / WU Š'-SIEN (1848-1916)–ŘÍČNÍ KRAJINA PŘED DEŠTĚM

< 59 >

WU Š'-SIEN (1848-1916)

ŘÍČNÍ KRAJINA PŘED DEŠTĚM

Čína, nedatováno. 55.0 x 31.0 cm

25 000 Kč / 1 000 EUR

Tuš a barvy na hedvábí, rámováno. přípis v levém horním rohu: "U řeky schyluje se k dešti, maluji ve stylu malíře Mi Jou-žena. V Paj-sia. (podepsán) Wu Š'-sien." Negativní pečeť pod signaturou: Wu Čching-jün jin. Pozitivní pečeť: Š'-sien. Wu Š'-sien proslul jako malíř říčních krajin, které jako by se objevovaly a ztrácely v mlze a dešti.