Arcimboldo / Aukce / Asiatika 27/05/2014, 15:00 / Š‘-TCHAO (1642-1707) - PŘIPSÁNO–KRAJINA

< 155 >

Š‘-TCHAO (1642-1707) - PŘIPSÁNO

KRAJINA

Čína, datováno 1705. 57 x 44 cm. 57.0 x 44.0 cm

500 000 Kč / 18 867 EUR

Tušová malba na papíře. Rámováno. Signováno: Čching-siang Ta-ti-c'. Pečeť před nápisem: Kchu-kua. Dvě pečetě za nápisem: Š'-tchao; Jüan-ťi. Sběratelská pečeť vpravo dole: C'-šan. Vlevo dole další tři sběratelské pečetě.