Arcimboldo / Aukce / Asiatika 27/05/2014, 15:00 / ČCHI PAJ-Š’ (1864-1957)–∆ ČERVENÉ SVLAČCE

< 162 >

∆ ČERVENÉ SVLAČCE

Čína, datováno 1948. 104 x 35 cm.

1 600 000 Kč / 60 377 EUR
3 000 000 Kč / 113 207 EUR

Tuš a barvy na papíře. Rámováno. Signováno: Pa-š'-pa suej Paj-š' lao-žen cuo (namaloval 88letý stařec Paj-š'). Pečeť pod nápisem: Paj-š'. Pečeť vlevo dole: Ťi-pching tchang. Nápis na reversu: „Paj-š' weng čchien-niou-chua (Popínavá květina od starce Paj-š'e).” Provenience: sbírka Jaroslava Průška.