Arcimboldo / Aukce / Asiatika 27/05/2014, 15:00 / ČCHI PAJ-Š’ (1864-1957)–∆ VINNÁ RÉVA A VÁŽKA

< 161 >

∆ VINNÁ RÉVA A VÁŽKA

Čína, kolem roku 1949. 104 x 35 cm.

1 800 000 Kč / 67 924 EUR
5 200 000 Kč / 196 226 EUR

Tuš a barvy na papíře. Rámováno. Signováno: Ťie-šan lao-žen, Čchi Paj-š' (Stařec od Vypůjčené hory, Čchi Paj-š'). Pečeť: Mu-žen. Provenience: sbírka Jaroslava Průška. Publikováno: Josef Hejzlar - Čchi Paj-š', Praha, Odeon, 1970, barevná ilustrace číslo XIV.