Arcimboldo / Aukce / Asiatika 27/05/2014, 15:00 / JÜ WO-JÜ (20. STOLETÍ) –ČERVENÉ SVLAČCE

< 173 >

JÜ WO-JÜ (20. STOLETÍ)

ČERVENÉ SVLAČCE

Čína, datováno 1956. 102,5 x 35 cm.

28 000 Kč / 1 056 EUR
28 000 Kč / 1 056 EUR

Tuš a barvy na papíře. Rámováno. Signováno: Namalovala Jü Wo-jü ze Čchu na podzim roku „ping-šen”. Pečeť: Cuo-ťün. Provenience: sbírka československého novináře. Získáno od mistra Liou Ťin-tchaa v 50. letech v Pekingu.