< 80 >

KONVIČKA

Počátek 18. století. Šířka 14,3 cm. 12.0 x 14.0 x 7.0 cm

45 000 Kč / 1 875 EUR
60 000 Kč / 2 500 EUR

Porcelán, malba emaily zelené skupiny na polevě, pozlacené mosazné kování. Po těle konvičky malovaný motiv lotosů, chryzantém, pivoněk, slivoní, ptáčků a motýlů, doplněný geometrickým dekorem parketování. Ozdobné kování v podobě ptáčků spojených řetízky.