Arcimboldo / Aukce / Asiatika 29/05/2011, 14:00 / ČANG TCHIEN-ČCHI (20. STOLETÍ)–POSVÁTNÝ JEŘÁB NA KVETOUCÍ SLIVONI

< 79 >

ČANG TCHIEN-ČCHI (20. STOLETÍ)

POSVÁTNÝ JEŘÁB NA KVETOUCÍ SLIVONI

Datováno 1942. 151 × 39,5 cm. 151.0 x 39.0 cm

40 000 Kč / 1 666 EUR

Tuš a barvy na papíře, malba nehtem (če-chua). Závěsný svitek. Nápis – "To je ten jeřáb, co v mrazivých dnech dohlíží na květy slivoně. S úctou věnuji panu Feng Čchi. V roce žen-wu o Svátku čistoty a světla. Čang Tchien-čchi namaloval nehtem." Tři autorské pečetě.