Arcimboldo / Aukce / Asiatika 29/05/2011, 14:00 / CUEJ SUNG-Š' (20. století)–TISÍCE HOR POD SNĚHEM

< 78 >

CUEJ SUNG-Š' (20. století)

TISÍCE HOR POD SNĚHEM

Čína, 20. století. 32 × 32,5 cm. 32.0 x 32.0 cm

30 000 Kč / 1 250 EUR

Tuš na papíře. Nápis: Wan šan ťi süe (Tisíce hor pod sněhem). Signováno: Namaloval Sung-š'. Jedna autorská pečeť. Typický motiv zasněžené horské krajiny, jednoznačně inspirované krajinomalbou doby Sung (960 - 1280).