Arcimboldo / Aukce / Asiatika 29/05/2011, 14:00 / FENG C'-KCHAJ (1898 - 1975)–PIONÝŘI

< 97 >

FENG C'-KCHAJ (1898 - 1975)

PIONÝŘI

Datováno 1959. 24,5 x 36 cm. 24.0 x 36.0 cm

49 000 Kč / 2 041 EUR
49 000 Kč / 2 041 EUR

Tuš a barvy na papíře. Signováno, datováno, pečeť C'-kchaj šu chua. Spisovatel, malíř a ilustrátor, který do Číny úspěšně uvedl japonské manga. Obraz Pionýři namaloval svým charakteristickým stylem k 10. výročí vzniku ČLR. Zakoupeno v Číně začátkem 80. let.