Arcimboldo / Aukce / Asiatika 29/05/2011, 14:00 / FU JEN (18. století)–DÁMY V PALÁCI

< 72 >

FU JEN (18. století)

DÁMY V PALÁCI

Datováno 1723. 31,5 × 24,5 cm. 31.0 x 24.0 cm

18 000 Kč / 750 EUR
18 000 Kč / 750 EUR

Tuš a barvy na hedvábí. Malba a kaligrafie ve stylu kchaj-šu, dvojlist z alba. Datováno kuej-mao (1723). Způsob provedení ukazuje na dvorského malíře.