Arcimboldo / Aukce / Umění starých mistrů 16. - 19. století 28/03/2019, 17:00 / Bartolomeo Bimbi (1648-1725)–Zátiší s třešněmi

< 48 >

Bartolomeo Bimbi (1648-1725)

Zátiší s třešněmi

Olej na plátně. 40.0 x 52.0 cm

200 000 Kč / 8 000 EUR