Arcimboldo / Aukce / Umění starých mistrů 16. - 19. století 28/03/2019, 17:00 / Holandská škola (17. století)–Zátiší s hrozny

< 47 >

Holandská škola (17. století)

Zátiší s hrozny

Olej na dřevě. 32.0 x 43.0 cm

130 000 Kč / 5 200 EUR