Arcimboldo / Aukce / Umění starých mistrů 16. - 19. století 28/03/2019, 17:00 / Italská škola (17. století)–Zátiší s hruškami

< 46 >

Italská škola (17. století)

Zátiší s hruškami

Olej na plátně. 95.0 x 76.0 cm

200 000 Kč / 8 000 EUR