Arcimboldo / Aukce / Umění starých mistrů 16. - 19. století 28/03/2019, 17:00 / Caravaggista (17. století)–Muž s vejcem

< 45 >

Caravaggista (17. století)

Muž s vejcem

Olej na plátně. 64.0 x 48.0 cm

180 000 Kč / 7 200 EUR

Provenience: dříve ve sbírce Madame de la Comtesse Valde Lomon.