Arcimboldo / Aukce / Umění starých mistrů 16. - 19. století 28/03/2019, 17:00 / Francouzská škola (17. století)–Portrét dítěte

< 44 >

Francouzská škola (17. století)

Portrét dítěte

Olej na plátně. 64.0 x 50.0 cm

50 000 Kč / 2 000 EUR