Arcimboldo / Aukce / Umění starých mistrů 16. - 19. století 28/03/2019, 17:00 / Pieter Van Der Werff (1665-1722)–Karetní hra

< 43 >

Pieter Van Der Werff (1665-1722)

Karetní hra

Olej na dřevě. 38.0 x 31.0 cm

80 000 Kč / 3 200 EUR