Arcimboldo / Aukce / Umění starých mistrů 16. - 19. století 28/03/2019, 17:00 / Italská škola (17. století)–Portrét starce

< 42 >

Italská škola (17. století)

Portrét starce

Olej na plátně. 66.0 x 50.0 cm

130 000 Kč / 5 200 EUR