Arcimboldo / Aukce / Umění starých mistrů 16. - 19. století 28/03/2019, 17:00 / Holandská škola (17. století)–Portrét muže

< 41 >

Holandská škola (17. století)

Portrét muže

Olej na plátně. 61.0 x 46.0 cm

80 000 Kč / 3 200 EUR