Arcimboldo / Aukce / Umění starých mistrů 16. - 19. století 28/03/2019, 17:00 / Italská škola (17. století)–Muž s dýmkou

< 49 >

Italská škola (17. století)

Muž s dýmkou

Olej na plátně. 94.0 x 80.0 cm

200 000 Kč / 8 000 EUR