Arcimboldo / Aukce / Umění starých mistrů 16. - 19. století 28/03/2019, 17:00 / Claude Corneille De Lyon (1510-c.1574) - následovník–Portrét muže

< 50 >

Claude Corneille De Lyon (1510-c.1574) - následovník

Portrét muže

Olej na dřevě. 16.0 x 14.0 cm

40 000 Kč / 1 600 EUR