Arcimboldo / Aukce / Umění starých mistrů 16. - 19. století 28/03/2019, 17:00 / Joseph II Winterhalter (1743-1809) - připsáno–Nejsvětější trojice

< 51 >

Joseph II Winterhalter (1743-1809) - připsáno

Nejsvětější trojice

Olej na plátně. 80.0 x 60.0 cm

100 000 Kč / 4 000 EUR