Arcimboldo / Aukce / Umění starých mistrů 16. - 19. století 28/03/2019, 17:00 / Martin Van Valckenborch (1535-1612)–Osada na lesní mýtině s Jákobem a Ráchel v popředí

< 34 >

Martin Van Valckenborch (1535-1612)

Osada na lesní mýtině s Jákobem a Ráchel v popředí

Olej na plátně. 72.0 x 92.0 cm

100 000 Kč / 4 000 EUR