Arcimboldo / Aukce / Umění starých mistrů 16. - 19. století 28/03/2019, 17:00 / Florentská škola (17.století)–David s hlavou Goliáše

< 35 >

Florentská škola (17.století)

David s hlavou Goliáše

Olej na plátně. 46.0 x 32.0 cm

80 000 Kč / 3 200 EUR