Arcimboldo / Aukce / Umění starých mistrů 16. - 19. století 28/03/2019, 17:00 / Giovanni Crivelli (1680/90-1760) - připsáno–Párové zátiší

< 33 >

Giovanni Crivelli (1680/90-1760) - připsáno

Párové zátiší

Olej na plátně. 46.0 x 59.0 cm

130 000 Kč / 5 200 EUR

Giovanni Crivelli byl italským malířem pozdního baroka. Byl synem Angela Maria Crivelliho, u kterého se také vyučil, ale jinak je o jeho životě známo málo. Pracoval pro dvůr v Parmě a specializoval se na vyobrazování lovné zvěře a zátiší s rybami.