Arcimboldo / Aukce / Umění starých mistrů 16. - 19. století 28/03/2019, 17:00 / Holandská škola (17. století)–Lovecká kořist

< 32 >

Holandská škola (17. století)

Lovecká kořist

Olej na plátně. 34.0 x 39.0 cm

75 000 Kč / 3 000 EUR