Arcimboldo / Aukce / Umění starých mistrů 16. - 19. století 28/03/2019, 17:00 / Benátská škola (17. století)–Portrét starce

< 31 >

Benátská škola (17. století)

Portrét starce

Olej na plátně. 63.0 x 49.0 cm

75 000 Kč / 3 000 EUR