Arcimboldo / Aukce / Umění starých mistrů 16. - 19. století 28/03/2019, 17:00 / Německá škola (16. století)–Svatý Šebestián

< 20 >

Německá škola (16. století)

Svatý Šebestián

Řezba ve dřevě. 110.0 x 28.0 x 21.0 cm

120 000 Kč / 4 800 EUR
0 Kč / 0 EUR

provenience: sbírka dr. Zdeňka Macka