Arcimboldo / Aukce / Umění starých mistrů 16. - 19. století 28/03/2019, 17:00 / Aelbert Jacobsz Cuyp (1620-1691) - připsáno–Portrét děvčátka

< 21 >

Aelbert Jacobsz Cuyp (1620-1691) - připsáno

Portrét děvčátka

Olej na dřevě. 13.0 x 13.0 cm

75 000 Kč / 3 000 EUR