Arcimboldo / Aukce / Umění starých mistrů 16. - 19. století 28/03/2019, 17:00 / Francouzská škola (16. století)–Portrét muže

< 19 >

Francouzská škola (16. století)

Portrét muže

Olej na dřevě. 16.0 x 11.0 cm

25 000 Kč / 1 000 EUR