Arcimboldo / Aukce / Umění starých mistrů 16. - 19. století 28/03/2019, 17:00 / Česká škola (18. století)–Portrét muže

< 55 >

Česká škola (18. století)

Portrét muže

Olej na plátně. 52.0 x 45.0 cm

65 000 Kč / 2 600 EUR